top of page

Garantijas noteikumi un nosacījumi

 

SIA Quick Clean garantijas noteikumi
Interneta veikalā piedāvātajām precēm tiek nodrošināta 2 gadu* garantija velosipēda rāmim un dakšai. Pārējām velosipēda komponentēm garantija ir 6 mēneši. Uz precēm ar kustīgām daļām (piemēram, rumbām, aplocēm, zobratiem, klaņiem), kas sabojājas piesārņojuma, nepareizas lietošanas, nepareizas labošanas vai apkopes trūkuma dēļ, neattiecas garantija, pat ja bojājums notiek 6 mēnešu laikā no iegādes datuma. Skrejriteņiem, skrituļdēļiem, skrituļslidām tiek piemērota garantija 1 gads. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas pavadzīme, kurā fiksēts pirkšanas datums.

Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums, izmantojot sadaļā Kontakti norādīto adresi. Ja būs nepieciešams remonts, nogādājiet preci kopā ar preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem uz mūsu veikalu pēc iepriekšējas vienošanās. Ja prece (velosipēds) tika iegādāta izjauktā - nesaliktā veidā, tad ir nepieciešams pārdevējam iesniegt no servisa izsniegtu pavadzīmi vai čeku,kas apliecina kvalitatīvu velosipēda salikšanu. Bezmaksas garantijas remonts tiks veikts atbilstoši ražotāja noteikumiem. Ja precei ir konstatēti vizūāli defekti, par tiem ir jāinformē pārdevējs 24 stundu laikā no preces saņemšanas brīža, pretējā gadījumā tie tiek uzskatīti par bojājumiem, kas radušies lietotājam neievērojot velosipēda lietošanas noteikumus.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju.

Garantijas noteikumi:
- garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā;
- garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem;
- garantija neattiecas uz detaļām ar dabisku nolietojumu (ritentiņi, gultņi, velosipēda kameras un apvalki, stures rokturi, bremžu kluči)
- garantijas remonts netiks veikts precēm, kas bojātas ūdens ietekmē, ja uz to korpusa nebūs norādes "ūdensizturīgs";
- ražotājs ir tiesīgs atteikt preces garantijas remontu, ja saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas;
- ja pircējs nevar uzrādīt derīgu pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas;
- garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.

Šie garantijas nosacījumi ir saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

* State Bicycle velosipēda rāmim un dakšai ir 5 gadu garantija, reģistrējot pirkumu ražotāja lapā

bottom of page